Anna Andrzejewska

Anna Andrzejewskacharyzmatyczna wokalistka, która od wielu lat niezwykłą barwą głosu i wielką wrażliwością podbija rynek muzyczny oraz serca nie tylko częstochowian. Wielką miłością Any jest jazz. Ukończyła Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na prestiżowym Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, na specjalizacji: wokalistyka jazzowa. Największym medialnym sukcesem Any jest 3. miejsce w 6.edycji popularnego programu typu talent show „The Voice of Poland”, a także Mikrofon Radia Zet. Jest również finalistką 12 edycji programu „Mam Talent”. Niezwykle ważne w jej dorobku artystycznym jest 3. miejsce na Międzynarodowych Dniach Jazzowych Dla Muzyków Śpiewających w Żorach w 2008 roku. W maju 2018 roku zwyciężyła w konkursie wokalnym, ogłoszonym przez Kayah i Grzegorza Hyżego, na nową wersję utworu „Podatek od miłości”. W 2019 powróciła z singlem „Stuck in love”, jest to zapowiedź jej autorskiego materiału.

Moje miejsce w Częstochowie

to mieszkanie,w którym wypoczywam – daje mi spokój, częstochowski „Plastyk”, którego jestem absolwentką i Jasna Góra, którą często odwiedzam

Po kilku latach wróciłam

bo tak się ułożyło prywatnie w moim życiu. Nie wiem, co przyniesie czas, ale inspirację i spokój do tworzenia mojego autorskiego materiału znalazłam tutaj.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego Newslettera! Raz w miesiącu powiadomimy Cię o nowych “twarzach”!

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort