Jakub Cieślik

Jakub Cieślik – Jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Od pierwszego roku studiów w 1999 roku prowadził kurs rysunku architektonicznego. W 2004 r. otworzył szkołę rysunku architektonicznego i artystycznego VERSO w Częstochowie. W zawodzie architekta pracuje czynnie od 2004 roku. Od 2005 roku był zaangażowany w pracę w częstochowskim oddziale SARP organizując od 2006 cykliczne wystawy i warsztaty pod hasłem „Młodzi w Architekturze”. W 2011 r otworzył pracownię architektoniczną GRUPA VERSO. Projekty z pracowni VERSO to budynki mieszkalne, usługowe, oraz projekty urbanistyczne. W ostatnich latach pracownia zdobyła wiele nagród: I nagroda Fasada Roku 2018, wyróżnienie w konkursie ”Architektura Roku Województwa Śląskiego 2019” w kategorii dom jednorodzinny, międzynarodowa wystawa V4 Family Houses 2019, laureat prestiżowego konkursu architektonicznego ” EUROPE 40 UNDER 40″!!.. przyznawanej najlepiej zapowiadającym się europejskim projektantom poniżej czterdziestego roku życia.

Częstochowa jest dla mnie domem.

Tutaj się urodziłem i tutaj mieszkam, tutaj mam szkołę i pracownię, a położenie na mapie kraju jest idealne dla mojej działalności.

Stare Miasto

Chętnie wracam na zapomniane i zaniedbane uliczki Starego Miasta, ich wewnętrzne podwórka wyobrażam sobie jako miejsca z ogromnym potencjałem.

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort

Keyboard Shortcuts

g then h → home Go to front page
g then l → login Go to login page
g then d → dashboard Go to admin dashboard
g then c → comment Go to comment edit page
g then t → themes Go to themes page
g then p → plugins Go to plugins page
g then u → users Go to users page
g then s → settings Go to settings page
? → help Toggle the help area
/ → search Focus the search box
d → debug Toggle the debug bar
r → reload Reload the current page
e → edit Edit current post
p then a → post all All post listing
p then n → post new Create new post
Shift + p then a → page all All page listing
Shift + p then n → page new Create new page
Skip to content