Julia Nowicka

Swoją przygodę z siatkówką rozpoczęła w III klasie szkoły podstawowej. Od małego uczestniczyła w rozmaitych zajęciach sportowych,ale pasją stało się uprawianie siatkówki. Pierwsze osiągnięcia na arenie ogólnopolskiej to: brązowy medal Mistrzostw Polski Młodziczek w siatkówce plażowej w 2012 roku oraz srebrny i brązowy medal  Halowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w latach 2013 i 2014. Po ukończeniu Gimnazjum nr 3 w Częstochowie dostała powołanie do Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZPS w Szczyrku. W latach 2015-2017 reprezentowała nasz kraj w finałach imprez międzynarodowych takich jak: Mistrzostwa Świata Kadetek w Peru,Mistrzostwa Europy Kadetek w Bułgarii, Igrzyska Młodzieży Europy w Gruzji oraz Mistrzostwa Świata Juniorek w Meksyku. Od 2017 roku jest zawodniczką Profesjonalnej Ligi Siatkówki Kobiet, obecnie występuje w barwach KS Budowlani Łódź. W maju 2018 roku zadebiutowała w reprezentacji Polski seniorek,biorąc udział w cyklu Siatkarskiej Ligi Narodów oraz turniejach i meczach międzypaństwowych.

Czuję, że jestem w domu

Częstochowa jest dla mnie miejscem, do którego zawsze wracam, żeby odpocząć, spotkać się z najbliższymi. Kiedy jestem w Częstochowie to czuję, że jestem w domu.

Promenada Niemena, Jasna Góra, Aleje

Kiedy po sezonie mam więcej czasu, żeby nacieszyć się powrotem, robię sentymentalną wycieczkę rowerem. Moje obowiązkowe pozycje to: Promenada Niemiena, Jasna Góra, Aleje.

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort

Keyboard Shortcuts

g then h → home Go to front page
g then l → login Go to login page
g then d → dashboard Go to admin dashboard
g then c → comment Go to comment edit page
g then t → themes Go to themes page
g then p → plugins Go to plugins page
g then u → users Go to users page
g then s → settings Go to settings page
? → help Toggle the help area
/ → search Focus the search box
d → debug Toggle the debug bar
r → reload Reload the current page
e → edit Edit current post
p then a → post all All post listing
p then n → post new Create new post
Shift + p then a → page all All page listing
Shift + p then n → page new Create new page
Skip to content