Justyna Maszczyk

Justyna Maszczyk – przygodę ze swoim zawodem lektora rozpoczęła jeszcze podczas studiów aktorskich. Przez kilka lat była dziennikarką oraz czytała serwisy informacyjne w Telewizji Orion. Założyła swoje studio lektorskie „Wytffórnia głosu”w Częstochowie i od tego momentu nie chce myśleć już o innym zawodzie. Przez kilka lat była głosem ramówkowym , stacji Chillizet , RMF.FM , a aktualnie jest głosem radia Vox FM. Współpracuje też ze wszystkimi dużymi rozgłośniami w Polsce, nagrywa spoty radiowe i Tv. W kwietniu tego roku zorganizowała akcję charytatywną „Dobro wraca z Tomkiem” na rzecz szpitala im.NMP na Parkitce w Częstochowie, mającej na celu pomoc dla szpitala w czasie pandemii coronavirusa. Efektem zbiórki było zebranie 22 tys. sł na portalu pomagam.pl, udział w akcji Fundacji Radia Zet, która wspomogła akcję kwotą 100 tys zł oraz Grupy Lotos, która przeznaczyła dla szpitala ubrania ochronne.

Z Częstochową od dziecka.

Z Częstochową związana jestem od „maleńkości”. To z tego miasta pochodzili moi rodzice i dziadkowie. Łączy mnie z tym miastem mnóstwo pięknych wspomnień . To miasto w skrócie jest moją historią.

Północ

Gdybym miała wybrać jedno miejsce, które najbardziej lubię to byłoby to osiedle Północ. Tak jak mój tata ( Tomasz Maszczyk – dziennikarz) był Smykiem ze Stradomia, ja jestem Dziewczyną z Północy . Jest tu mnóstwo zieleni i miejsc do spacerów, co jest ogromnym plusem.

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort

Keyboard Shortcuts

g then h → home Go to front page
g then l → login Go to login page
g then d → dashboard Go to admin dashboard
g then c → comment Go to comment edit page
g then t → themes Go to themes page
g then p → plugins Go to plugins page
g then u → users Go to users page
g then s → settings Go to settings page
? → help Toggle the help area
/ → search Focus the search box
d → debug Toggle the debug bar
r → reload Reload the current page
e → edit Edit current post
p then a → post all All post listing
p then n → post new Create new post
Shift + p then a → page all All page listing
Shift + p then n → page new Create new page
Skip to content