Karolina Kubara

Karolina Kubara Poznar – absolwentka Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim i Public Relations na Wyższej Szkole Europejskiej im ks Józefa Tischnera w Krakowie.

Mama Franka, Ignacego i Jasia. Współwłaścicielka rodzinnej firmy Kubara sp z o.o. produkującej zdrową i naturalną żywność pod marką Dobra Kaloria. Pomysłodawczyni Nocy Kulturalnej w Częstochowie, której 3 pierwsze edycje (w 2004,2005 i 2006 roku) zorganizowała wspólnie z grupą najbliższych przyjaciół i Ośrodkiem Promocji Kultury „Gaude Mater”.

W trosce o lepszy stan powietrza i przyszłość mieszkańców miasta współtworzy zespół Częstochowa-Zielona, którego celem jest działanie na rzecz zwiększenia zazielenienia miasta i poprawy klimatu. Także z myślą o planecie propaguje kuchnię roślinną, a w rodzinnej firmie współtworzy wegetariańskie zamienniki mięsa.

Częstochowa jest moim rodzinnym miastem,

a teraz staje się także miastem moich dzieci, które urodziły się i spędziły swoje pierwsze lata w stolicy Dolnego Śląska. Teraz wrastają w to miasto na nowo razem ze mną i moim mężem, który pochodzi ze Złotoryi.

W Częstochowie działa i rozwija się firma,

którą w 1993 roku założył mój tata – Marek Kubara. Przyszedł taki czas, kiedy tata zwrócił się do swoich córek o wsparcie w prowadzeniu biznesu. Szkoda nam było z mężem przekazać to wszystko w obce ręce. Podjęliśmy więc decyzję o przeprowadzce z Wrocławia i teraz po kilku latach od podjęcia tej decyzji wiem, że była ona właściwa.

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort

Keyboard Shortcuts

g then h → home Go to front page
g then l → login Go to login page
g then d → dashboard Go to admin dashboard
g then c → comment Go to comment edit page
g then t → themes Go to themes page
g then p → plugins Go to plugins page
g then u → users Go to users page
g then s → settings Go to settings page
? → help Toggle the help area
/ → search Focus the search box
d → debug Toggle the debug bar
r → reload Reload the current page
e → edit Edit current post
p then a → post all All post listing
p then n → post new Create new post
Shift + p then a → page all All page listing
Shift + p then n → page new Create new page
Skip to content