Klaudia TrzepizurClödie

To obdarzona drapieżnym i niecodziennym głosem rockowa wokalistka i frontmenka zespołu Clödie, której wykonania coverów oraz autorskich piosenek osiągają milionowe wyświetlenia na YouTube. Szerszej publiczności dała się poznać w IV edycji The Voice of Poland. Początkiem jej popularności w Polsce oraz poza granicami był Singiel „GO!” czyli propozycja do Krajowych Eliminacji Konkursu Eurowizji oraz akustyczna wersja coveru Zombie – The Creanberries, która ma już ponad 25 000 000 mln. Clödie nieustannie tworzy oraz publikuje nowe dokonania artystyczne oraz koncertuje , biorąc udział w polskich i zagranicznych festiwalach muzycznych zbierając coraz większą rzeszę fanów.

Częstochowa jest domem

Częstochowa jest dla mnie domem, tutaj wychowałam się i rozwijałam artystycznie.  Tutaj wraz z mężczyzną mojego życia mamy swoje studio, w którym rodzą się pomysły i powstaje nasza twórczość, którą później możemy podarować słuchaczom.

Liceum Plastyczne, OKF, Carpe Diem

Jest kilka miejsc, które darzę sentymentem, na pewno pierwsze z nich to moje Liceum Plastyczne. Myślę, że ta szkoła miała duży wpływ na moje działania artystyczne. Drugie to oczywiście mój dom i ogród, w którym się regeneruję i ładuję baterie. Las, pola gdzie zawsze znajdę wyciszenie.  Kolejne miejsce to OKF i najlepsze filmy! I już na sam koniec, knajpka w Alejach – Carpe Diem, gdzie dawno temu przełamywałam swój lęk przed występami.

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort

Keyboard Shortcuts

g then h → home Go to front page
g then l → login Go to login page
g then d → dashboard Go to admin dashboard
g then c → comment Go to comment edit page
g then t → themes Go to themes page
g then p → plugins Go to plugins page
g then u → users Go to users page
g then s → settings Go to settings page
? → help Toggle the help area
/ → search Focus the search box
d → debug Toggle the debug bar
r → reload Reload the current page
e → edit Edit current post
p then a → post all All post listing
p then n → post new Create new post
Shift + p then a → page all All page listing
Shift + p then n → page new Create new page
Skip to content