Marta Rembielak-Kucharska

Marta Rembielak-Kucharska – częstochowianka od urodzenia. Ukończyła VII LO im. M. Kopernika, studiowała geodezję i kartografię we Wrocławiu i Krakowie. Od 2002 roku jest sędzią siatkówki halowej, a od 2003 roku też arbitrem siatkówki plażowej. Przez 18 lat sędziowania uczestniczyła w wielu siatkarskich wydarzeniach na najwyższym światowym poziomie. W 2012 roku znalazła się w obsadzie sędziowskiej w europejskim finale Challenge Cup. W 2014 roku została nominowana na siatkarskie Mistrzostwa Świata, gdzie sędziowała m.in. półfinał Mistrzostw Świata Brazylia – Francja. Była też nominowana m.in. na mecze: Mistrzostw Europy, Ligi Światowej, Grand Prix, Volleyball Nations League, Finał Klubowych Mistrzostw Świata, europejskich pucharów oraz mecze polskiej Plus Ligi.

Rodzinne miasto

Tutaj się urodziłam, wychowałam, pracuję i mieszkam. Chciałabym, aby nadal się prężnie rozwijała, by wszystkim mieszkankom i mieszkańcom Częstochowy żyło się tu nadal bardzo dobrze i przyjemnie.

Promenada im. Czesława Niemena

Duży sentyment w Częstochowie mam do Promenady im. Czesława Niemena. To oaza zieleni i spokoju. Promenada Niemena w połączeniu z Laskiem Aniołowskim jest miejscem, gdzie można wypocząć, zrelaksować się czy spotkać z przyrodą. Dużym sentymentem darzę też obiekty sportowe: halę Polonia, gdzie częstochowscy siatkarze wywalczyli swoje największe sukcesy, obecnie remontowany stadion przy ul. Limanowskiego, gdzie piłkarze Rakowa wygrywali swoje mecze i świętowali swoje awanse oraz stadion Włókniarza, gdzie też było dużo radości z wygrywanych spotkań i zdobywanych medali.

Jestem częstochowianką

Częstochowa to moje miasto rodzinne. Wiążę swoją przyszłość z tym miastem. Mam tutaj rodzinę, pracuję i dobrze mi się mieszka. . Jeżdżąc sędziować swoje mecze na chwilę opuszczam Częstochowę, ale zaraz po meczu z przyjemnością wracam do domu. Podobnie jest też po urlopowych wyjazdach.

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort

Keyboard Shortcuts

g then h → home Go to front page
g then l → login Go to login page
g then d → dashboard Go to admin dashboard
g then c → comment Go to comment edit page
g then t → themes Go to themes page
g then p → plugins Go to plugins page
g then u → users Go to users page
g then s → settings Go to settings page
? → help Toggle the help area
/ → search Focus the search box
d → debug Toggle the debug bar
r → reload Reload the current page
e → edit Edit current post
p then a → post all All post listing
p then n → post new Create new post
Shift + p then a → page all All page listing
Shift + p then n → page new Create new page
Skip to content