Michał Wysłocki

Od początku kariery związany z Kancelarią Sadkowski i Wspólnicy, w której dziś jest Dyrektorem Działu Prawa Imigracyjnego. Jako pełnomocnik reprezentuje polskich i zagranicznych pracodawców oraz cudzoziemców w postępowaniach legalizujących pobyt i pracę cudzoziemców w Polsce. Prowadzi także szkolenia z zakresu legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców skierowane do właścicieli firm i osób zarządzających kadrami. Jako ekspert Business Centre Club reprezentuje interesy polskich pracodawców w toku konsultacji społecznych, wywierając wpływ na kształt przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców w Polsce. Laureat nagrody publiczności w organizowanym przez Międzynarodową Organizację ds. Migracji w konkursie Złote Wachlarze 2018, za działania promujące uregulowane migracje zarobkowe w sektorze biznesu.

Częstochowa to mój odpoczynek

Częstochowa jest moim miastem urodzenia i zamieszkania. W tygodniu – miejscem raczej tylko noclegu. W weekend – odpoczynku i spotkań. Choć zawodowo działam na rzecz klientów i organizacji z większych miast, to wciąż pomagam także częstochowskim pracodawcom. I to nie tylko z sentymentu, bo w Częstochowie i jej okolicach jest dużo naprawdę świetnie prosperujących firm.

Tysiąclecie

Choć dzielnica na przestrzeni ostatnich 30 lat bardzo się zmieniła, to jednak wciąż przypomina mi beztroskie dzieciństwo. Poza tym po wyprowadzce z domu rodzinnego wciąż w niej mieszkam.

Z Częstochowy jest wszędzie blisko

Działam na terenie Częstochowy rozwijając się poza nią. To, czego się nauczyłam,mogę wykorzystywać w naszym mieście, na korzyść częstochowskich firm. Decyzja o pozostaniu w Częstochowie wynika w dużej mierze z sentymentu – do miejsc i do ludzi, ale też z czystego pragmatyzmu! Z Częstochowy jest wszędzie blisko, co ułatwia mi poruszanie się po Polsce.

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort