Sarius

Sarius to pochodzący z Częstochowy utalentowany raper i wokalista. Na rynku zadebiutował w 2013 roku i od tamtego momentu konsekwentnie buduje swoją pozycję na scenie, a przełomowym krążkiem okazał się dla niego zeszłoroczny Antihype, który został wydany w jego własnym labelu. Płyta w recenzjach i opiniach słuchaczy zyskała bardzo dobre oceny, niejednokrotnie lądując na podium podsumowań 2017 oraz „pokrywając się złotem”. Jego następca, czyli album „Wszystko co złe”, również spotkał się z przychylnością słuchaczy otrzymując wyróżnienie platynowej płyty. Aktualnie Sarius promuje swój najnowszy materiał, czyli „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”.

Kocham częstochowskie rewiry

Częstochowa jest moim miastem rodzinnym. Kiedy zdarzy mi się atak paniki związany z dorosłym życiem to jest to miejsce, do którego wracam. Lubię w takich chwilach, przypomnieć sobie etap przedszkola, kiedy przytulałem się do mamy. Kocham częstochowskie rewiry.

Tysiąclecie

Największy sentyment budzi we mnie Osiedle PCK w dzielnicy 1000-lecie i chociaż może dziwie to zabrzmieć, również Cmentarz Kule. Jako dziecko chodziłem tu z babcią odwiedzać groby najbliższych. Babcia była dla mnie bardzo ważna i choć już nie żyje, te spacery z nią najcieplej wspominam.

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort