Weronika Gawrys

Weronika Gawrys – od 2015 roku jest instruktorką rekreacji ruchowej spec. Hatha Joga.
Jest związana z Jogą Akademicką, czyli systemem pracy z ciałem opartym na ćwiczeniu asan hatha jogi w połączeniu z technikami relaksacyjnymi, który jest bezpieczny i odpowiedni dla osób w każdym wieku. Niejednokrotnie przedstawiała swoje badania naukowe dotyczące jogi na takich konferencjach naukowych jak „Joga w kontekstach kulturowych” Katowice. Była również członkiem Komitetów organizacyjnych konferencji naukowych takich jak np. „Joga w kontekstach kulturowych” Katowice „Jakość życia & joga i sztuki walki” Częstochowa, „Joga i relaksacja w terapii” Warszawa. Joga stała się nie tylko jej pasją, ale stylem życia. Jest współzałożycielką Stowarzyszenia Masz Wszystko w Sobie, którego głównym celem jest promowanie szeroko pojętego zdrowego stylu życia, świadomej pracy z ciałem i umysłem. W 2019 roku ukończyła kurs na konsultanta ajurwedy, stopień II wg programu opracowanego przez Instytut Jiva Ayurveda.

Autor zdjęcia portretowego : Sławomir Balski

Tutaj się urodzilam

Częstochowa to moje miejsce. Tutaj się urodziłam i spędziłam większość swojego życia. Cieszę się, że nie musiałam nigdzie wyjeżdżać, aby zdobyć wykształcenie i uprawnienia instruktorskie. Czuję, że Częstochowa dała mi szansę na rozwój. To tutaj spełniam się zawodowo i mogę dzielić się z innymi swoją pasją.

Tysiąclecie, Lasek Aniołowski

Największym sentymentem zawsze będę darzyć okolice dzielnicy Tysiąclecie, w której spędziłam całe swoje dzieciństwo. Moim miejscem wytchnienia jest Lasek Aniołowski i chętnie się tam wybieram w wolnym czasie na spacer lub na rower.

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort