Weronika Gawrys

Weronika Gawrys – od 2015 roku jest instruktorką rekreacji ruchowej spec. Hatha Joga.
Jest związana z Jogą Akademicką, czyli systemem pracy z ciałem opartym na ćwiczeniu asan hatha jogi w połączeniu z technikami relaksacyjnymi, który jest bezpieczny i odpowiedni dla osób w każdym wieku. Niejednokrotnie przedstawiała swoje badania naukowe dotyczące jogi na takich konferencjach naukowych jak „Joga w kontekstach kulturowych” Katowice. Była również członkiem Komitetów organizacyjnych konferencji naukowych takich jak np. „Joga w kontekstach kulturowych” Katowice „Jakość życia & joga i sztuki walki” Częstochowa, „Joga i relaksacja w terapii” Warszawa. Joga stała się nie tylko jej pasją, ale stylem życia. Jest współzałożycielką Stowarzyszenia Masz Wszystko w Sobie, którego głównym celem jest promowanie szeroko pojętego zdrowego stylu życia, świadomej pracy z ciałem i umysłem. W 2019 roku ukończyła kurs na konsultanta ajurwedy, stopień II wg programu opracowanego przez Instytut Jiva Ayurveda.

Autor zdjęcia portretowego : Sławomir Balski

Tutaj się urodzilam

Częstochowa to moje miejsce. Tutaj się urodziłam i spędziłam większość swojego życia. Cieszę się, że nie musiałam nigdzie wyjeżdżać, aby zdobyć wykształcenie i uprawnienia instruktorskie. Czuję, że Częstochowa dała mi szansę na rozwój. To tutaj spełniam się zawodowo i mogę dzielić się z innymi swoją pasją.

Tysiąclecie, Lasek Aniołowski

Największym sentymentem zawsze będę darzyć okolice dzielnicy Tysiąclecie, w której spędziłam całe swoje dzieciństwo. Moim miejscem wytchnienia jest Lasek Aniołowski i chętnie się tam wybieram w wolnym czasie na spacer lub na rower.

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort

Keyboard Shortcuts

g then h → home Go to front page
g then l → login Go to login page
g then d → dashboard Go to admin dashboard
g then c → comment Go to comment edit page
g then t → themes Go to themes page
g then p → plugins Go to plugins page
g then u → users Go to users page
g then s → settings Go to settings page
? → help Toggle the help area
/ → search Focus the search box
d → debug Toggle the debug bar
r → reload Reload the current page
e → edit Edit current post
p then a → post all All post listing
p then n → post new Create new post
Shift + p then a → page all All page listing
Shift + p then n → page new Create new page
Skip to content