Wojciech Kluk

Wojciech Kluk – częstochowianin, który swoje dzieciństwo spędził w dzielnicy Ostatni Grosz. Pracę w branży rowerowej rozpoczął w 1995 roku, będąc w piątej klasie szkoły podstawowej od składania rowerów. Uprawiał kolarstwo, jego największym jego osiągnięciem było zajęcie IV miejsca w Pucharze Polski XC Juniorów. Uczestniczył w największych imprezach kolarskich w Polsce i Europie. W 2014r. otworzył fabrykęrowerów.com, pierwszy w Częstochowie i drugi w Polsce sklep monobreandowy ( Marka Trek ) . Od początku istnienia firmy tworzy wokół niej środowisko i atmosferę kolarską – organizuje imprezy lokalne i wyjazdy na wspólne “tripy”. Współpracuje z Kadrą Polski i wszystkim polskimi Grupami Zawodowymi kolarskimi. Obecna Fabrykarowerów.com to rozpoznawana marka w Polsce, mająca klientów nie tylko z naszych okolic czy Śląska, ale z całej Polski.

Ostatni Grosz, Lisiniec, Aleje, Stadion Żużlowy

Sentymentem darzę Ostatni Grosz, bo tam się wychowałem, Lisiniec, gdzie mieszkam i uwielbiam też Park Lisiniec, nasze Aleje, stadion żużlowy.

Częstochowa dobra dla kolarstwa

Częstochowa nie jest za dużym, nie za małym miastem. Pięknie położone z okolicami do uprawiania kolarstwa w szerokim tego słowa znaczeniu. Jest świetnie położona,dlatego też świetnie mogę prowadzić swój business w województwach okalających.

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort