Wojciech Kluk

Wojciech Kluk – częstochowianin, który swoje dzieciństwo spędził w dzielnicy Ostatni Grosz. Pracę w branży rowerowej rozpoczął w 1995 roku, będąc w piątej klasie szkoły podstawowej od składania rowerów. Uprawiał kolarstwo, jego największym jego osiągnięciem było zajęcie IV miejsca w Pucharze Polski XC Juniorów. Uczestniczył w największych imprezach kolarskich w Polsce i Europie. W 2014r. otworzył fabrykęrowerów.com, pierwszy w Częstochowie i drugi w Polsce sklep monobreandowy ( Marka Trek ) . Od początku istnienia firmy tworzy wokół niej środowisko i atmosferę kolarską – organizuje imprezy lokalne i wyjazdy na wspólne “tripy”. Współpracuje z Kadrą Polski i wszystkim polskimi Grupami Zawodowymi kolarskimi. Obecna Fabrykarowerów.com to rozpoznawana marka w Polsce, mająca klientów nie tylko z naszych okolic czy Śląska, ale z całej Polski.

Ostatni Grosz, Lisiniec, Aleje, Stadion Żużlowy

Sentymentem darzę Ostatni Grosz, bo tam się wychowałem, Lisiniec, gdzie mieszkam i uwielbiam też Park Lisiniec, nasze Aleje, stadion żużlowy.

Częstochowa dobra dla kolarstwa

Częstochowa nie jest za dużym, nie za małym miastem. Pięknie położone z okolicami do uprawiania kolarstwa w szerokim tego słowa znaczeniu. Jest świetnie położona,dlatego też świetnie mogę prowadzić swój business w województwach okalających.

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort

Keyboard Shortcuts

g then h → home Go to front page
g then l → login Go to login page
g then d → dashboard Go to admin dashboard
g then c → comment Go to comment edit page
g then t → themes Go to themes page
g then p → plugins Go to plugins page
g then u → users Go to users page
g then s → settings Go to settings page
? → help Toggle the help area
/ → search Focus the search box
d → debug Toggle the debug bar
r → reload Reload the current page
e → edit Edit current post
p then a → post all All post listing
p then n → post new Create new post
Shift + p then a → page all All page listing
Shift + p then n → page new Create new page
Skip to content