W ramach obchodów 800 lecia Częstochowy
prezentujemy

Twarze Przyszłości

Wywiad

Rozmowa z Kubą Bociągą

Kuba Bociąga – podróżnik i lider częstochowskiej grupy AmperA. Wraz ze swoim zespołem promuje miasto podczas koncertów w całej Polsce. Wraz z AmperĄ wydał dwa albumy studyjne „TriP” oraz „Cztery strony”, koncertowe dvd, a także dwie płyty winylowe: singiel „Gdzie jest Twój dom” i album „Czwarty próg”.

Wywiad

Rozmowa z Aną Andrzejewską

Anna Andrzejewska – charyzmatyczna wokalistka, która od wielu lat niezwykłą barwą głosu i wielką wrażliwością podbija rynek muzyczny oraz serca nie tylko częstochowian. Wielką miłością Any jest jazz. Ukończyła Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na prestiżowym Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, na specjalizacji: wokalistyka jazzowa.

Wywiad

Rozmowa z Pawłem Bilskim

Paweł Bilski – Fundator i Prezes Zarządu Fundacji Oczami Brata, uczeń Szkoły Aktorskiej przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, absolwent Autorskiego Liceum Artystycznego ALA, Akademii im. Jana Długosza oraz Uniwersytetu Śląskiego.

Wywiad

Rozmowa z Zosią Wróbel

Zosia Wróbel – Do zawodu modelki trafiła przez przypadek 4 lata temu, na Instagramie zgłosiła się do niej osoba z z jej obecnej agencji Gagamodels. Po pół roku pracy jako modelka zdecydowała się na zgolenie głowy, co stało się jej znakiem rozpoznawczym i przez co zaczęła pracować na całym świecie: w Paryżu, Mediolanie, Londynie, Pekinie, Tokio, Seulu. Brała udział w wielu fashion week w Europie, gdzie szła w pokazach Vivienne Westwood, Emilii Wickstead, Iceberg oraz wielu innych.

Wywiad

Rozmowa z Piotrem Ptakiem

Piotr Ptak – w 2018 roku wraz z zespołem PCz Rover Team, którego był liderem został zwycięzcą prestiżowych międzynarodowych zawodów łazików marsjańskich University Rover Challenge, które odbywają się w Stanach Zjednoczonych. W zawodach regularnie bierze udział blisko 100 uczelni z całego świata. Wcześniej w 2017 roku – 3 miejsce. Związany z projektem łazików marsjańskich na Politechnice Częstochowskiej od 2013 roku. Pracuje w Częstochowskim Centrum Inżynieryjnym w ZF Group, jako inżynier elektronik…

Wywiad

Rozmowa z Karoliną Kubarą

Karolina Kubara Poznar – absolwentka Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim i Public Relations na Wyższej Szkole Europejskiej im ks Józefa Tischnera w Krakowie.

Mama Franka, Ignacego i Jasia. Współwłaścicielka rodzinnej firmy Kubara sp z o.o. produkującej zdrową i naturalną żywność pod marką Dobra Kaloria. Pomysłodawczyni Nocy Kulturalnej w Częstochowie, której 3 pierwsze edycje (w 2004,2005 i 2006 roku) zorganizowała wspólnie z grupą najbliższych przyjaciół i Ośrodkiem Promocji Kultury „Gaude Mater”…

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort