Kuba Bociąga

Kuba Bociąga – podróżnik i lider częstochowskiej grupy AmperA. Wraz ze swoim zespołem promuje miasto podczas koncertów w całej Polsce. Wraz z AmperĄ wydał dwa albumy studyjne „TriP” oraz „Cztery strony”, koncertowe dvd, a także dwie płyty winylowe: singiel „Gdzie jest Twój dom” i album „Czwarty próg”.

Teledyski grupy mają szeroki zasięg, a jako wokalista i podróżnik Kuba reprezentował nasze miasto w największych stacjach radiowych i telewizyjnych. Jego projekt podróżniczy “Travel – 100 krajów przed czterdziestką” zdobywa coraz więcej zwolenników i inspiruje młodych ludzi do podróżowania.

Kuba pracuje nad swoją pierwszą książką, którą planuje wydać na początku 2021 roku. Bociąga od wielu lat znany jest również, ze wspierania swoim wizerunkiem wielu akcji charytatywnych, ostatnio projektu „Sto krajów dla stu kroków Szymka”.

Częstochowa to mój dom

Zdecydowanie tu chciałbym się zestarzeć. Studiowałem w Opolu, wiele czasu spędziłem w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, ale w Częstochowie są moje korzenie i to tutaj czuję się bezpiecznie. Odwiedziłem już prawie setkę krajów, lecz to w Częstochowie odpoczywam i zbieram siły do walki o pozytywne jutro

Promenada Czesława Niemena i Lasek Aniołowski

To miejsca, które najbardziej lubię, od lat trenuję tam bieganie, a kiedyś rozpoczynałem moją przygodę z tenisem. Poza tym Hala Polonia czyli dom Polskiej Siatkówki.

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort

Keyboard Shortcuts

g then h → home Go to front page
g then l → login Go to login page
g then d → dashboard Go to admin dashboard
g then c → comment Go to comment edit page
g then t → themes Go to themes page
g then p → plugins Go to plugins page
g then u → users Go to users page
g then s → settings Go to settings page
? → help Toggle the help area
/ → search Focus the search box
d → debug Toggle the debug bar
r → reload Reload the current page
e → edit Edit current post
p then a → post all All post listing
p then n → post new Create new post
Shift + p then a → page all All page listing
Shift + p then n → page new Create new page
Skip to content