MARTYNA MOSIOŁEK

MARTYNA MOSIOŁEK – Fryzjerstwo towarzyszy jej przez całe życie, jest zarówno jej pasją, jak i rodzinną tradycją podtrzymywaną od 3 pokoleń w Częstochowie. W dorobku zawodowym ma nagrody w prestiżowych konkursach fryzjerskich, m.in.: II miejsce w XII Konkursie Sztuki Fryzjerskiej w kategorii kreatywnej open TOP CITY. Jest finalistką konkursu stylizacji modowych podczas HairShow Fryzjerstwo i Moda . Pracuje w całej Polsce na sesjach modowych. Brała udział w realizowanym przez Polsat Cafe programie „Wielka zmiana make me over”. Była także fryzjerką na planie filmu „Last minute” Partyka Vegi, w filmie tym wystąpiła także w roli aktorskiej. W Częstochowie czynnie wspiera hospicjum, była też organizatorką częstochowskiej Szafiarni dla kobiet chcących powymieniać ciuchami.

Częstochowa to mój dom.

Tutaj kontynuuję rodzinną tradycję. Nie wyjechałam z miasta, choć często słyszałam, że może gdzie indziej byłoby lepiej ,a mimo to ja zawsze widziałam w naszym mieście potencjał i to tutaj chciałam się rozwijać i tworzyć coś pięknego dla lokalnej społeczności. Nie ukrywam, że ważne dla mnie są też rodzinne tradycje. Mam tytuł mistrzyni fryzjerstwa i czuję się rzemieśnikiem. Nie ukrywam, że jestem pracoholikiem, żyję moją pracą, moje życie to moja praca.

Aleje

Najbardziej lubię Aleje, z jednej strony , dlatego, że w bocznej ulicy od I alei NMP znajduje się salon fryzjerski, a z drugiej strony – Aleje – to miejsce kojarzące się ze spotkaniami z najbliższymi , wolnym czasem, dobrym jedzeniem i studenckimi pubami, w których kiedyś spędzałam czas z przyjaciółmi za czasów studiów na Politechnice Częstochowskiej.

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort

Keyboard Shortcuts

g then h → home Go to front page
g then l → login Go to login page
g then d → dashboard Go to admin dashboard
g then c → comment Go to comment edit page
g then t → themes Go to themes page
g then p → plugins Go to plugins page
g then u → users Go to users page
g then s → settings Go to settings page
? → help Toggle the help area
/ → search Focus the search box
d → debug Toggle the debug bar
r → reload Reload the current page
e → edit Edit current post
p then a → post all All post listing
p then n → post new Create new post
Shift + p then a → page all All page listing
Shift + p then n → page new Create new page
Skip to content