Michał Bachowski

Michał Bachowski -Z wykształcenia ekonomista i design manager, z zamiłowania uzależniony od internetu obserwator wszelkich nowych tendencji w obszarach wzornictwa, technologii, mediów oraz marketingu. Swoją drogę zawodową zaczynał w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, gdzie pracował przy projektach doradczych dla takich firm jak Leroy Merlin czy Zelmer. W latach 2012-2018 w redakcji serwisu o trendach rynku i kultury F5, gdzie doszedł do stanowiska zastępcy redaktora naczelnego. We wrześniu 2018 dołączył do ekipy Noizz.pl jako creative manager i redaktor działu design. Współpracuje z festiwalem Gdynia Design Days jako członek rady programowej i kurator. Wystawy “Empatia, teraz!” i “Ciało na rozdrożu”, które zrobił z pochodzącą z Częstochowy żoną Agatą Nowak, były pokazywane w Gdyni, we Wrocławiu i w Poznaniu. Marzy im się, żeby jedna z ich wspólnych wystaw została zaprezentowana także w rodzinnym mieście.

Ja lubię to miasto.

Częstochowa jest dla mnie czymś więcej niż tylko rodzinnym miastem, w którym dorastałem. Wciąż wpadam tuco najmniej raz w miesiącu, żeby odwiedzić najbliższą rodzinę i przyjaciół oraz zajrzeć do ulubionych miejsc.

Traugutt, Północ, Kino Wolność, Cafe Belg

Moje miejsca w Częstochowie to II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta, w którym się uczyłem; dzielnica Północ, w której się wychowywałem, stare Kino Wolność, w którym oglądałem pierwsze filmy oraz Cafe Belg, w którym dorabiałem w weekendy na studiach.

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort