Michal Rorat

Michał Rorat – urodził się w Złotoryi, pianista, kompozytor, aranżer, pedagog. W 2003 roku przyjechał do Częstochowy,aby  rozpocząć naukę  na Wydziale Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej. Fakt ten sprawił że do dzisiejszego dnia jest związany muzycznie oraz mentalnie z Częstochową i ze względu na grono przyjaciół, nie tylko muzycznych,  nie zamierza zmieniać miejsca zamieszkania. Michał ma na koncie wiele koncertów, nie tylko w Częstochowie, ale także w Polsce i za granicą oraz wiele produkcji płytowych. Występował na takich festiwalach jak :

Sopot Top Trendy, KFPP OPOLE, Klaipeda Castle Jazz Festival (Litwa) , Crest Jazz Festival ( wraz z Aną Andrzejewską – Francja). Współpracował z takimi gwiazdami  jak m.in.: Zbigniew Wodecki, Grażyna Brodzińska, Wojtek Pilichowski, Olek Klepacz, Muniek Staszczyk, Sonia Bohosiewicz, Robert Janowski, Piotr Machalica. Od 2011 roku współpracuje z częstochowskim Teatrem Mickiewicza.

Częstochowa jest moim domem 

Dom jest tam, gdzie czujemy się najlepiej. Częstochowa stała się moim domem, to dobre miasto, które pozwoliło mi znaleźć swoje miejsce na świecie.

Magiczne Aleje 

Moim magicznym magicznym miejscem są Aleje, a szczególnie latem… w nocy…kiedy jest cicho…Nawet napisałem utwór, który nastrojem opisuje tak wiele różnych wydarzeń które mają tam miejsce.

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort

Keyboard Shortcuts

g then h → home Go to front page
g then l → login Go to login page
g then d → dashboard Go to admin dashboard
g then c → comment Go to comment edit page
g then t → themes Go to themes page
g then p → plugins Go to plugins page
g then u → users Go to users page
g then s → settings Go to settings page
? → help Toggle the help area
/ → search Focus the search box
d → debug Toggle the debug bar
r → reload Reload the current page
e → edit Edit current post
p then a → post all All post listing
p then n → post new Create new post
Shift + p then a → page all All page listing
Shift + p then n → page new Create new page
Skip to content