Mikser

Mikser tworzy teksty na poczekaniu, wystarczy kilka rzuconych haseł, by za chwilę usłyszeć ze sceny utwór stworzony na podstawie tych słów. Jest ambasadorem Fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom, prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz nagrywa utwory promujące wartości. Ukończył Akademię Jana Długosza w Częstochowie. Kierunek Filozofia. Od wielu lat związany z częstochowską sceną hip-hopową. Przez wiele lat był prowadzącym na “Hip-Hop Elements Festiwal”. W 2015 Mikser odebrał nagrodę publiczności w ogólnopolskim programie “ŻywyRap2” . Jego debiutancki album to “Świat Jako Wola i Przedstawienie”. W 2018 roku, artysta założył (w Częstochowie) własną wytwórnię o nazwie LOGOS. W 2019, Mikser wydał album o tej samej nazwie.

To tu chciałem zostać drugim Zinedine'em Zidane'em

To tutaj chciałem być drugim Zinedine’em Zidane’em. To w Częstochowie pierwszy raz złamałem rękę myśląc, że może jednak umiem latać. To miasto jest dla mnie jak smak jabłek, które zrywaliśmy z drzewa jako dzieciaki. Częstochowa to zabawy w chowanego z przyjaciółmi. Częstochowa pokazała mi, czym jest kultura hip-hop. To miasto pokazało mi, jak piękne może być granie na ulicy. Częstochowa jest dla mnie moim dzieciństwem, dorastaniem, młodością, a może nawet starością.

Plac Biegańskiego

Tu na ławce zaczynałem swoją przygodę z muzyką. Siedziałem z kartonową tabliczką, na której było napisane: „Zbieram na wakacje”. Zgromadziłem sporą rzeszę fanów, którzy obserwują moje poczynania do dziś. To był niesamowity czas. Do dziś spojrzenie na ratusz z perspektywy ławki, na której występowałem, ściska moje serce. Dodam jeszcze, że zegar ratusza traktowałem jak swój prywatny zegarek.

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort

Keyboard Shortcuts

g then h → home Go to front page
g then l → login Go to login page
g then d → dashboard Go to admin dashboard
g then c → comment Go to comment edit page
g then t → themes Go to themes page
g then p → plugins Go to plugins page
g then u → users Go to users page
g then s → settings Go to settings page
? → help Toggle the help area
/ → search Focus the search box
d → debug Toggle the debug bar
r → reload Reload the current page
e → edit Edit current post
p then a → post all All post listing
p then n → post new Create new post
Shift + p then a → page all All page listing
Shift + p then n → page new Create new page
Skip to content