Piotr Majer

PIOTR MAJER – absolwent Politechniki Częstochowskiej. Ukończył Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny z zakresu tańca współczesnego w Krakowie, uzyskując dyplom Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Od kilku lat prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Od 2018 roku współpracuje jako tancerz z teatrem im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. Tancerz Częstochowskiego Teatru Tańca Włodzimierza Kucy, jak solista, brał udział w wielu spektaklach CTT oraz uczestniczył w różnorodnych wydarzeniach kulturalnych w Częstochowie oraz poza jej granicami.

Miejsce rozwoju

Wyjątkowym miejscem dla mnie jest dzielnica Stare Miasto, gdzie się wychowałem, Klub Politechnik, w którym odkryłem miłość do tańca i szeroko pojętej kultury oraz cała Jura Krakowsko – Częstochowska, która jest przepiękna i znam ją na wylot.

Trzyma mnie tu klimat miasta

Mieszkam nadal w Częstochowie, ponieważ mam tu mnóstwo przyjaciół, z którymi ciężko się rozstać, to głównie ludzie tworzą klimat tego miasta. Częstochowski Teatr Tańca również bardzo mocno przyczynił się do tego, że nadal tu jestem.

Używamy ciasteczek, by zwiększyć Twój komfort
Skip to content